ul. Tamka 1
00-349 Warszawa
  1. W dniu 1 października 2021 roku nastąpiło podsumowanie mijającej kadencji Wojewódzkiej Organizacji OZZP OHP w Opolu oraz odbyły się wybory osób, które reprezentowały będą organizację związkową w latach 2021-2025. Mijająca kadencja ze względu na pandemię COVID-19 była wydłużona. W imieniu Zarządu sprawozdanie z działalności w latach 2016-2021 przedstawił ustępujący przewodniczący Wojewódzkiej Organizacji - Tomasz Górny. Następnie odczytane zostało sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, która wystąpiła do Walnego Zebrania Członków o udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi. Absolutorium zostało udzielone jednogłośnie. Po rozliczeniu się z działalności minionej kadencji głos zabrał kolega Marian Nowakowski - Przewodniczący Krajowy OZZP OHP, który w mijającej kadencji był także członkiem Zarządu Wojewódzkiej Organizacji w Opolu. Przewodniczący w swoim wystąpieniu odniósł się do spraw opolskich, ale także przybliżył uczestnikom Walnego Zebrania wiele ciekawych informacji z tak zwanej "kuchni związkowej", dotyczących prac o charakterze ogólnopolskim. Przypomniał zebranym, że ze sprawami podejmowanymi na płaszczyźnie krajowej mogą być stale na bieżąco za sprawą strony internetowej OZZP OHP, która zanotowała już ponad 202 tysiące odsłon i jest źródłem informacji nie tylko dla członków związku, ale także dla pracowników OHP niezrzeszonych w naszym związku, kierownictw różnych szczebli w OHP oraz dziennikarzy zainteresowanych sytuacją w OHP.
  2. Kolejnym punktem programu były wybory osób, które będą odpowiadały za działalność Wojewódzkiej Organizacji OZZP w Opolu w rozpoczynającej się czteroletniej kadencji, a także będą ją reprezentowały podczas Ogólnopolskich Zjazdów i Spotkań.
  3. W wyniku tajnych wyborów wybrano następujących przedstawicieli do poszczególnych organów statutowych Organizacji, którzy po ogłoszonych wynikach wyborów ukonstytuowali się w następujący sposób:

Zarząd Wojewódzkiej Organizacji:

  1. Tomasz Górny - przewodniczący, Marcin Kołacha - wiceprzewodniczący, Joanna Taramina - sekretarz, Joanna Kaliszewska - skarbnik, Małgorzata Słodkowska - członek.
  2. Komisja Rewizyjna: Izabela Kołodziejska - przewodnicząca, Magdalena Wajdzik - członek, Maciej Mazurkiewicz - członek
  3. Ponadto, Delegatami Wojewódzkiej Organizacji zostali: Marian Nowakowski i Tomasz Górny.     

    Wszystkim wybranym gratulujemy i życzymy sukcesów i wytrwałości w pracy związkowej.

    Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pani Justyny Soppa - Wojewódzkiego Komendanta OHP w Opolu za przychylność i udzielone wsparcie dla organizacji Walnego Zebrania Członków Wojewódzkiej Organizacji OZZP OHP.

Logowanie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

© 2009-2022 by GPIUTMD

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com