ul. Tamka 1
00-349 Warszawa

Związkowcy z OZZP OHP na demonstracji w Warszawie

Przez ulice Warszawy przeszedł "MARSZ GNIEWU NA KPRM" - ogromny protest pracowników budżetówki zrzeszonych w OPZZ i FZZ. Domagają się 20 proc. podwyżki z wyrównaniem od 1 lipca br. i 24 proc. od 1 stycznia 2024 r. Protest zgromadził kila tysięcy protestujących

W piątek o godz. 12:00  odbył się MARSZ GNIEWU NA SEJM I KPRM! Pracownicy państwowej sfery budżetowej upomnieli się o podwyżki i poprawę warunków pracy. To jedna z głównych przyczyn, które powodują, że budżetówka ma problem ze  zmotywowaniem pracowników.

   Co się stanie, jeśli sytuacja w budżetówce się nie poprawi? przepełnione klasy, plan lekcji rozpisany do godz. 18.00 i brak nauczycieli matematyki, fizyki czy chemii to już codzienność wielu polskich uczniów, zmartwienie rodziców i duże kłopoty dyrektorów szkół. Pytanie, co z jakością nauczania i poziomem wiedzy dzieci, które za kilkanaście i kilkadziesiąt lat będą kształtowały rzeczywistość?. Protestowali pedagodzy, nauczyciele, pracownicy ZUS, pracownicy sadów i prokuratorzy, strażacy i policjanci. OHP BYŁO REPREZENTOWANE PRZEZ KILKUNASTU ZWIAZKOWCÓW, KTÓRZY NIESLI LOGO OZZP OHP ORAZ FLAGI Z NAPISEM OHP. ( zdjęcia w załączeniu).

W mieniu własnym i Prezydium Zarządu Krajowego OZZP OHP dziękuję wszystkim związkowcom z OHP, którzy wzięli udział w demonstracji oraz tym, którzy się przyczynili do wyjazdu osób reprezentujących Związek Zawodowy Pracowników OHP.

obszerna relacja na stronie OPZZ. link widnieje na tutejszej stronie.

 ozzp ohp info

Logowanie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

© 2009-2023 by GPIUTMD

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com