ul. Tamka 1
00-349 Warszawa

 W sprawie Konkursu z okazji 55 – lecia OHP

Zarząd Krajowy OZZP OHP informuje członków i sympatyków naszego związku, iż wpłynęło ogółem 18 prac konkursowych napisanych przez 14 autorów. Prace zawierają treści, które nawiązują do historii OHP i opisane są w nich przeżycia pracowników związane z długoletnią pracą u podstaw w OHP. Również artykuły nawiązujące do spotkań z Papieżem Janem Pawłem II na Audiencjach Generalnych, jak również osobistych. Autorzy relacjonują pobyt i przebieg wybranych uczestników OHP wraz z dokonującą się w nich przemianą podczas pobytu w OHP. Również napisano artykuły nawiązujące do różnych ciekawych imprez, w tym wycieczek i ekstremalnych, a nawet mrożących krew w żyłach wydarzeń. Artykuły zawierają także wiele wspomnień o charakterze sentymentalnym, Ogólnie, wszystkie prace wzruszają, dają obraz rzeczywistości i opisują trudną pracę u podstaw i jej specyfikę.

Etapem kolejnym Konkursu będzie ocena prac konkursowych przez siedem Podkomisji Wojewódzkich, których oceny i punkty przyznane zgodnie z regulaminem, zostaną przesłane do Centralnej Komisji Konkursowej. Suma punktów przyznanych przez Podkomisje oraz ocena Komisji Centralnej wyłoni prace wyróżniające, które zostaną opublikowane na głównej stronie internetowej naszego związku. Pozostałe prace konkursowe również. Publikacja tych prac będzie na stronach internetowych związku ale w zakładkach wojewódzkich. Prace zostaną ocenione w okresie możliwie najszybszym. Planujemy ogłoszenie komunikatu w tej sprawie pod koniec miesiąca września 2013 r.

Oficjalne uroczyste zakończenie i podsumowanie Konkursu planowane jest po wakacjach o czym poinformujemy odrębnym komunikatem na niniejszej stronie internetowej.

Z poważaniem ZK OZZP OHP.

Logowanie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

© 2009-2022 by GPIUTMD

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com