ul. Tamka 1
00-349 Warszawa

Komunikat Zarządu Krajowego OZZP OHP

          Aby usprawnić przyjęcia do organizacji związkowej Zarząd Krajowy Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników OHP (szczególnie dla województw gdzie aktualnie nie ma woj. organizacji OZZP OHP), wprowadza możliwość zapisywania się do Związków Zawodnych Pracowników OHP metodą online. Osoby, które podjęły decyzję     o przystąpieniu do organizacji winny wydrukować i wypełnić deklarację, której druk znajduje się w menu Informacje  na stronie internetowej OZZP OHP, podpisać ją własnoręcznie,  zeskanować a następnie wysłać droga elektroniczną na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..p l lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

        Każda osoba, która prześlę tą drogą wypełnioną i podpisaną deklarację, otrzyma potwierdzenie drogą mailową decyzję o przyjęciu do organizacji oraz wszystkie inne dane organizacyjne. Również nr konta na które będzie należało wpłacać składkę w wysokości 6 zł miesięcznie lub 18 zł kwartalnie.

              w dalszym ciągu istnieje możliwość przesyłania deklaracji członkowskich w wersji papierowej na adres: Biuro Zarządu Krajowego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników OHP ul. Sukiennice 2/3, 49-300 Brzeg lub na adres Andrzej Samulczyk , Poznań.

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy pracownicy OHP a następnie Państwowego Centrum Aktywizacji Młodzieży.

        W chwili obecnej Zarząd Krajowy OZZP OHP prowadzi szeroko zakrojoną działalność w zakresie przygotowywania materiałów do proponowanych zmian w OHP na PCAM. Jak wszystkim wiadomo sprawy pracownicze już są i będą przedmiotem negocjacji związków zawodowych z KG OHP i dalej z pracodawcami niższego szczebla, jakimi będą obecni jeszcze do momentu zmiany nazwy Wojewódzcy Komendanci OHP i Dyr. CKiW oraz OSZ. Negocjacje w sprawie ochrony stanowisk pracy, jak również sytemu wynagradzania i wysokości płac oraz innych świadczeń pozapłacowych, socjalnych i pracowniczych w ramach PCAM. Również statusu pracownika PCAM. Także wprowadzania nowych rozwiązań dla jednostek podstawowych PCAM, etc. Siła przedstawicieli związkowych reprezentujących załogę mierzona jest ilością członków. Dlatego zwracamy się z prośba o przeanalizowanie naszej propozycji i wzmocnienie naszych działań poprzez wstąpienie do organizacji związkowej Pracowników OHP a tym samym zwiększenie reprezentatywności organizacji.

                                                                                                                        ZARZĄD KRAJOWY OZZP OHP

Logowanie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

© 2009-2021 by GPIUTMD

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com